Laag voltage halogeen burner met helder glas. Volledig dimbaar en geschikt voor de kleinste armaturen. In blisterverpakking.
| EAN code | 8721306904831 |
|---|---|
| Product ID | 514386 |
| ISSA codes | 7330379 |
| Diameter | 12 mm |
|---|---|
| Lengte | 38 mm |
| Gewicht | 2 gr |
| Aantal schakelingen | 8000 |
|---|---|
| Bundelbreedte | n.v.t. |
| Candela | n.v.t. |
| Chip | n.v.t. |
| Chipmerk | n.v.t. |
| Dimbaar | Ja, met gewone dimmer |
| Energielabel | D |
| Frequentie | n.v.t. |
| Hoofdgroep lamp | Halogeen |
| Keuze uitvoering | Lamp |
| Kleur Temperatuur | 2800 |
| Kleurweergave CRI | 99 |
| Kwik type | n.v.t. |
| Kwik x,x mg | n.v.t. |
| Lampvermogen/arbeidsfactor Pf | 1 |
| Lampvoet / Fitting | GY6,35 |
| Levensduur | 2000 |
| Lichtkleur omschrijving | Warm wit |
| Lumen | 690 |
| Lumenbehoudfactor op het einde norm. levensduur | >= 0,8 |
| Nominale Levensduur | 2000 |
| Ontbrandingstijd x,x sec | 0.1 |
| Opwarmtijd tot 60% van de lichtopbrengst in sec. | 0.1 |
| Uitvoering | Armatuur PC/PC |
| Uitvoering | n.v.t. |
| Uitvoering | Steeklamp |
| Uitvoering | n.v.t. |
| Voltage | 24V |
| Wattage x,1W nauwkeurig | 49.7 |
| Lichtopbrengst | Medium (251-699lm) |
| Wattage | 50 |
| Bodykleur omschrijving | Helder |
Datasheet