Laag wattage buislamp met kleine bajonetfitting. Verspreidt een gedempt en bijzonder warm licht om een nostalgische en romantische sfeer te creëren.
| EAN code | 8721306903506 |
|---|---|
| Product ID | 412266 |
| ISSA codes | 7321111, 7321507 |
| IMPA codes | 790634 |
| IMPA codes (alternatief) | 790626 |
| Diameter | 22 mm |
|---|---|
| Lengte | 55 mm |
| Gewicht | 5 gr |
| Aantal schakelingen | 4000 |
|---|---|
| Bundelbreedte | n.v.t. |
| Candela | n.v.t. |
| Chip | n.v.t. |
| Chipmerk | n.v.t. |
| Dimbaar | Ja, met gewone dimmer |
| Energielabel | E |
| Frequentie | n.v.t. |
| Hoofdgroep lamp | Gloeidraad |
| Keuze uitvoering | Lamp |
| Kleur Temperatuur | 2700 |
| Kleurweergave CRI | 100 |
| Kwik type | n.v.t. |
| Kwik x,x mg | n.v.t. |
| Lampvermogen/arbeidsfactor Pf | 1 |
| Lampvoet / Fitting | Ba15d |
| Levensduur | 1000 |
| Lichtkleur omschrijving | Warm wit |
| Lumen | 100 |
| Lumenbehoudfactor op het einde norm. levensduur | 0,9 |
| Nominale Levensduur | 1000 |
| Ontbrandingstijd x,x sec | 0.1 |
| Opwarmtijd tot 60% van de lichtopbrengst in sec. | 0.1 |
| Uitvoering | Armatuur PC/PC |
| Uitvoering | n.v.t. |
| Uitvoering | n.v.t. |
| Voltage | 220-240V |
| Wattage x,1W nauwkeurig | 13.7 |
| Lichtopbrengst | Laag (tot 250lm) |
| Wattage | 15 |
| Bodykleur omschrijving | Helder |
| Uitvoering | T22 |
Datasheet