| EAN code | 8712879115953 |
|---|---|
| Product ID | 353164 |
| IMPA codes | 174649 |
| Lengte | 598 mm |
|---|---|
| Breedte | 605 mm |
| Hoogte | 1780 mm |
| Gewicht | 48000 gr |
| Bodykleur omschrijving | Wit |
|---|---|
| Frequentie | 60Hz |
| Voltage | 220-240V |
| Afwijkende omstandigheden | Alleen voor de scheepvaartindustrie 60Hz, niet voor huishoudelijk gebruik in Europa. |
| Wattage | 150 |
| Inhoud Koelen | 248 |
| Inhoud Vriezen | 78 |
| Koelmiddel | R600a |