| EAN code | 8712879115953 |
|---|---|
| Product ID | 353164 |
| IMPA codes | 174649 |
| Length | 598 mm |
|---|---|
| Width | 605 mm |
| Height | 1780 mm |
| Weight | 48000 gr |
| Description of body colour | White |
|---|---|
| Frequency | 60Hz |
| Voltage | 220-240V |
| Other conditions | Only for shipping industries 60Hz, not for domestic use in Europe. |
| Wattage | 150 |
| Cool Content | 248 |
| Freeze Content | 78 |
| Coolant Liquid | R600a |